RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

ONU

Бренды
Форм-фактор
Тип ONU
Швидкість LAN
Кількість LAN портів
Додаткові функції
Формфактор
Вартість

• Підтримка виявлення мережевих петель
• Підтримка multicast VLAN
• Підтримка призначення management IP адреси
• Підтримка шейпінгу портів
• Підтримка Port Security
• Просте підключення в уже побудовану мережу PON

1*GE Auto-negotiation RJ45 ports
Transmission Distance 100 Meter
1 EPON optical interface Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM

1 EPON optical interface
Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation

1 EPON optical interface
Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Antenna gain 2*5dBi

  • Підтримка виявлення мережевих петель.
  • Підтримка multicast VLAN.
  • Підтримка призначення management IP адреси.
  • Підтримка шейпінгу портів.
  • Поддержка Port Security
  • Просте підключення вже у побудовану мережу PON

1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
1*GE Auto-negotiation RJ45 ports
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
8dB Link loss and 30KM distance with 1:128

1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
28dB Link loss and 20KM distance with 1:128

1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
SC/UPC single mode fiber
28dB Link loss and 20KM distance with 1:128
Antenna gain 2*5dBi

  • Підтримка адаптації GPON и EPON
  • Просе підключення в вже побудовану мережу PON
  • Підтримка Tag/Untag Ethernet стандарта 802.1 и Q 802.3, підтримка QinQ
  • Підтримка виявлення мережевих петель
  • Підтримка Port Security

  • Підтримка адаптації GPON и EPON
  • Просте підключення в уже побудовану мережу PON
  • Підтримка Tag/Untag Ethernet стандарту 802.1 и Q 802.3
  • Підтримка виявлення мережевих петель
  • Підтримка Port Security

Новинка

  • 1*GPON uplink порт
  • Длина волны: РОN 1310/1490nm
  • Поддержка адаптации 1G или 2.5G
  • Поддерживает функцию цифровой диагностики
  • Поддержка функции Dying Gasp
  • Поддержка стандартов ITU-T G.984, ITU-T G.988
  • Питание +3.3V

На допомогу покупцеві

06
08
19
Розпродаж складських запасів телекомунікаційного обладнання! Знижки до 50%!

Компанія «Технології мереж» проводить розпродаж складських залишків мережевого обладнання, кабелю і компонентів для побудови телекомунікаційних мереж за зниженими цінами!

ONU - абонентський термінал, важлива складова PON технології, він встановлюється на стороні клієнта. Описуваний пристрій - це компактний VLAN комутатор. Головною його функцією є прийом з широкомовного трафіку пакетів, які призначені безпосередньо для нього, а також відправка даних назад до головного пристрою. Як правило, в ONU передбачений один оптичний 1 Гбітний порт (Uplink) і один 1 Гбітний, або чотири 0.1 Гбітні мідні порти (Downlink). Існують моделі ONU c вісьмома (8), шістнадцятьма (16) і двадцятьма чотирма (24) портами, а також модель з приймачем CATV.
Компанія "Технології Мереж" надає широкий асортимент ONU обладнання, необхідного для успішної реалізації PON технології.