RU | UA

+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Бренди
Оптичні компоненти зі знижкою
На допомогу покупцеві
21
02
17
Докладний огляд рефлектометра Grandway FHO3000 D26 від лабораторії «Технології Мереж»

Дана стаття містить детальний опис Рефлектометра GRANDWAY FHO3000 D26

16
11
16
Схема розведення витої пари

На даний момент існує два типи розводки витої пари: T568A і T568B, вони однакові, якщо не використовується друга і третя пари. Різниця між ними в тому, що зелена і помаранчева пари в них знаходяться на місці один одного. Схеми розроблені таким чином, щоб звести до мінімуму взаємні наведення в парах...

04
04
16
Оптичні бокси. Особливості, характеристики, застосування

Невід'ємною складовою серед компонентів волоконно-оптичної мережі є оптичні бокси. У даній темі розглянемо характеристики, особливості та недоліки декількох моделей.

Оптичні компоненти

Для організації оптоволоконних ліній зв'язку використовують активне мережеве обладнання та оптичні компоненти. До таких елементів відносяться: патчкорди, пігтейли, що застосовуються з метою з'єднання активного обладнання з розподільним; конектори і розетки використовуються з метою об'єднання двох конекторів в оптоволоконних лініях; атенюатори - слугують, щоб вносити загасання в оптоволоконну лінію. Ще вони використовуються для недопущення можливого перенавантаження приймального модуля активного обладнання; спектральні мультиплексори - дають можливість значно підвищити пропускну здатність оптоволоконної лінії, за рахунок передачі окремого інформаційного потоку на різних довжинах хвиль в одному оптоволокні.
Також важливою складовою оптичних ліній вважаються патчкорди - спеціальний сегмент оптоволоконного кабелю, який обтиснутий з двох сторін конекторами певних типів. Якщо необхідна прокладка всередині будівель, з урахуванням стандартів пожежної безпеки, застосовуються патчкорди з LSZH оболонкою (вони не виділяють шкідливих речовин і не підтримують горіння без джерела відкритого вогню).
Компанія "Технології Мереж" надає великий вибір оптичних компонентів. Менеджери нашої Компанії будуть раді допомогти Вам здійснити правильний вибір необхідного обладнання та дадуть відповіді на будь-які запитання, що Вас цікавлять.