+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104G, 4GE

Код товару:
Немає в наявності
Основні характеристики:
1 EPON optical interface
Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • ЗАВАНТАЖЕННЯ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104G, 4GE"
Форм-фактор
Прямокутний
Тип ONU
EPON (GEPON)
Швидкість LAN
1G
Кількість LAN портів
4 LAN порти
PON Interface 1 EPON optical interface
Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
SC/UPC single-mode fiber
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM
User Ethernet
Interface
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Full/half duplex mode
RJ45 connector
Auto MDI/MDI-X
100m distance
Power Interface An external 12V DC 0.5 A power supply adapter
PON
Optical
Parameter
Wavelength: Tx 1310nm, Rx1490nm
Tx Optical Power: 0~4 dbm
Rx Sensitivity: -27dBm
Saturation Optical Power: -3dBm
Data Transmission
Parameter
PON Throughput: Downstream 980Mbps; Upstream 950Mbps
Ethernet: 100Mbps or 1000Mbps
Packet Loss Ratio: <1*10E-12
latency: <1.5 ms
Бізнес
Capability
Layer 2 wire speed switching
Support VLAN TAG/UNTAG,VLAN translation
Support Port-based speed limitation
Support Priority classification
Support storm control of broadcast
Support loop detection
Network
Management
Support IEEE802.3 QAM, ONU can be remotely managed by OLT
Support EMS management through OLT and Telnet
Local management
Management
Function
Status monitor, Configuration management, Alarm management,
Log management
Power <5W, 12V/0.5 A power supply adapter
Physical
Specifications
160mm(L) x 120mm(W) x 32.5 mm (H), 0.2 kg
Environmental
Specifications
Operating temperature: 0 to 50℃
Storage temperature: -40 to 85℃
Operating humidity: 10% to 90%(Non-condensing)
Storage humidity: 10% to 90%(Non-condensing)

 

огляд Абонентського терміналу GEPON ONU 3K E104G, 4GE

Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104G, 4GE є одним з елементів оптичних мереж EPON для задоволення потреб мережі широкосмугового доступу. Спільно з EPON OLT використовуються для побудови пасивних оптичних мереж доступу за схемою point-multipoint. Таким чином, використовуючи всього одне волокно можна підключити до 64 абонентських терміналів рознесених на місцевості, що в разі побудови за традиційною схемою Ethernet зайняло б набагато більше волокон.
Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104G, 4GE повністю відповідає стандарту IEE802.3ah і стандарту CTC3.0. Має хорошу сумісність зі сторонніми OLT, підтримує швидкість передачі 1 Гбіт/с і надає користувачам широкі можливості пріоритезації QOS, гнучкий розподіл смуги пропускання послуг Ethernet.

 

особливості Абонентського терміналу GEPON ONU 3K E104G, 4GE

  • Підтримка обмеження швидкості.
  • Відповідає стандарту IEEE802.3ah
  • Відстань передачі до 20 км
  • Підтримка шифрування даних, групове мовлення, поділ портів, VLAN
  • Підтримка динамічного розподілу пропускної здатності (DBA)
  • Підтримка автоматичного виявлення ONU/виявлення зв'язку/видалене оновлення програмного забезпечення
  • Режим конфігурації порту VLAN
  • Підтримка функції аварійного відключення живлення
  • Підтримка функції штормового опору
  • Ізоляція портів
  • Управління потоком порту
  • Підтримка ACL і SNMP для гнучкого конфігурування фільтра пакетів даних
  • Підтримка онлайн-оновлення програмного забезпечення
  • Управління мережею за допомогою зручної EMS системи на основі SNMP

 

 

Indicator Description
PWR Power status On On: The ONU is power on;
Off: The ONU is Power off;
PON ONU Register On: Success to register to OLT
Blinking: In process of registering to OLT;
Off: In process of registering to OLT;
LOS EPON optical signals On: Optical power lower than receiver
sensitivity ;
Off: Optical in normal
LAN1-4 LAN Port status On: Ethernet connection is normal;
Blinking: Data is being transmitted
through the Ethernet port;
Off: Ethernet connection is not set up;