+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Абонентський термінал GPON ONU 3K G504G, 4G

Код товару:
Немає в наявності
Основні характеристики:
1*GPON port, SAM G. 984.2 standard, Class B+
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
28dB Link loss and 20KM distance with 1:128
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • ЗАВАНТАЖЕННЯ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Абонентський термінал GPON ONU 3K G504G, 4G"
Форм-фактор
Прямокутний
Тип ONU
GPON
Швидкість LAN
1G
Кількість LAN портів
4 LAN порти
PON Interface 1*GPON port, FSAN G. 984.2 standard, Class B+
Downstream Data Rate:2.488 Gbps
Upstream Data Rate:1.244 Gbps
SC/UPC single mode fiber
28dB Link loss and 20KM distance with 1:128
User Ethernet
Interface

4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Full/half duplex mode
RJ45 connector
Auto MDI/MDI-X
100m distance

Power Interface 12V DC Power supply
PON
Optical
Parameter
Wavelength: Tx 1310nm, Rx1490nm
Tx Optical Power: 0.5~5dBm
Rx Sensitivity: -28dBm
Saturation Optical Power: -8dBm
Data Transmission
Parameter
PON Throughput: Downstream 2.488 Gbit/s; Upstream 1.244 Gbit/s
Ethernet: 100Mbps or 1000Mbps
Packet Loss Ratio: <1*10E-12
latency: <1.5 ms
Бізнес
Capability
Layer 2 wire speed switching
Support VLAN TAG/UNTAG,VLAN translation
Support Port-based speed limitation
Support Priority classification
Support storm control of broadcast
Support loop detection
Network
Management

Standard compliant OMCI interface as defined by ITU-T G. 984.4
Support WEB management

Management
Function
Status monitor, Configuration management, Alarm management,
Log management
Power

<6W, 12V/1A power supply adapter

Physical
Specifications
160mm(L) x 120mm(W) x 32.5 mm (H), 0.2 kg
Environmental
Specifications
Operating temperature: 0 to 50ºC
Storage temperature: -40 to 85ºC
Operating humidity: 10% to 90%(Non-condensing)
Storage humidity: 10% to 90%(Non-condensing)

огляд Абонентського терміналу GPON ONU 3K G504G, 4G

Абонентський термінал GPON ONU 3K G504G є одним з елементів оптичних мереж GPON для мережі широкосмугового доступу. Він застосовується в FTTH/FTTO для надання даних, голосу і відео на основі мережі GPON. GPON - це останні покоління технологій доступу до мережі. ITU-T G. 984 є стандартним протоколом GPON. Стандарт GPON відрізняється від інших стандартів PON тим, що він забезпечує більш високу пропускну здатність і більш високу ефективність з використанням великих пакетів даних. GPON забезпечує більш високу якість обслуговування (QOS) для чутливого до затримок трафіку. Мережі GPON забезпечують надійність і продуктивність, очікувані для бізнес-послуг, і забезпечують привабливий спосіб надання послуг в житлових приміщеннях. GPON дозволяє більш економічно вигідно розгортати Fiber To Home (FTTH), що призводить до прискореного зростання в усьому світі. Абонентський термінал володіє високою надійністю і забезпечує якість обслуговування, простоту управління, гнучке розширення та створення мереж. Він повністю відповідає технічним стандартам ITU-T і має хорошу сумісність з сторонніми виробниками OLT.

 

особливості Абонентського терміналу GPON ONU 3K G504G, 4G

  • Підтримка обмеження швидкості на основі портів і керування пропускною спроможністю
  • Відповідає стандарту ITU-T G. 984
  • Підтримка шифрування даних, групове мовлення, поділ портів VLAN
  • Підтримка динамічного розподілу пропускної здатності (DBA)
  • Підтримка автоматичного виявлення ONU/виявлення зв'язку/видалене оновлення програмного забезпечення
  • Режим порту підтримки конфігурації VLAN
  • Підтримка функції аварійного відключення живлення, легко для виявлення проблем зв'язку
  • Підтримка функції штормового опору
  • Підтримка ізоляції портів  між різними портами
  • Підтримка управління потоком
  • Підтримка ACL і SNMP для гнучкого конфігурування фільтра пакетів даних
  • Підтримка онлайн-оновлення програмного забезпечення
  • Зручна для обслуговування та управління мережею система EMS на основі SNMP

 

 

Indicator Description
LAN1-4 LAN Port status On: Ethernet connection is normal;
Blinking: Data is being transmitted through the
Ethernet port;
Off: Ethernet connection is not set up;
LOS GPON optical signals On: Optical power lower than receiver
sensitivity;
Off: Optical in normal
PON ONU Register On: Success to register to OLT
Blinking: In process of registering to OLT;
Off: In process of registering to OLT;
PWR Power status On: The ONU is power on;
Off: The ONU is Power off;