+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Абонентський терминал 3K GPON ONU STICK

Код товару:
Є в наявності
Основні характеристики:
  • 1*GPON uplink порт
  • Длина волны: РОN 1310/1490nm
  • Поддержка адаптации 1G или 2.5G
  • Поддерживает функцию цифровой диагностики
  • Поддержка функции Dying Gasp
  • Поддержка стандартов ITU-T G.984, ITU-T G.988
  • Питание +3.3V
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • ЗАВАНТАЖЕННЯ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Абонентський терминал 3K GPON ONU STICK"
Форм-фактор
SFP
Тип ONU
GPON

 Parameter

Unit

Min.

Typical

Max.

Transmitter

 

 

 

 

TX Central Wavelength

nm

1290

1310

1330

Spectral Width (-20dB)

nm

 

 

1

Side Mode Suppression Ratio

(SMSR)

dB

30

 

 

Mean Launched Power

dBm

0.5

 

5

Mean Launched Power (TX Off)

dBm

 

 

-45

Extinction Ratio

dB

10

 

 

Optical Return Loss Tolerance

dB

-15

 

 

Transmitter and dispersion Penalty

dB

 

 

1

Transmitter Mask ([email protected])

Compliant With ITU-T G984.2

Receiver

Receive Wavelength

nm

1480

1490

1500

Sensitivity

([email protected], ER=8.2, BER<10-10)

dBm

 

 

-28

Overload

([email protected], ER=8.2, BER<10-10)

dBm

   -8

 

 

Loss of signal De-assert Level

dBm

 

 

-29

Loss of signal assert Level

dBm

   -39

 

 

LOS Hysteresis

dB

0.5

 

6

WDM Filter isolation to 1441

~1450 nm,1530 nm ~1539 nm

nm

dB

25

 

WDM Filter isolation to 1250

~1441 nm,1539 nm~ 1625 nm

nm

dB

36

 

   Electrical Interface Characteristics

Data Input Swing Differential/TX

mV

     200

-

2000

Data Output Swing Differential/RX

mV

400

 

1600

Date Differential Impedance

Ω

90

100

110

LVTTL Output High

V

2.4

 

Vcc

LVTTL Output Low

V

0

 

0.4

LVTTL Input High

V

2.0

 

Vcc+0.3

LVTTL Input Low

V

0

 

0.8

  Timing Characteristics

Turn On Time at Burst mode (TON)

ns

 

 

12.8

Turn Off Time at Burst mode (TOFF)

ns

 

 

12.8

TX-SD Assert Time (TTXSD_ON)

ns

 

 

100

TX-SD De-assert Time (TTXSD_OFF)

ns

 

 

100

LOS Assert Time (TLOSA)

us

 

 

100

LOS De-assert Time (TLOSD)

us

 

 

100

ОГЛЯД Абонентського терміналу 3K GPON ONU STICK

3K GPON ONU STICK - абонентський термінал, виконаний у форм-факторі SFP-модуля. Він дозволяє реалізувати мережі GPON за допомогою підключення до комутаторів доступу.

Устаткування підтримує функціонал і стандарти, необхідні для повноцінної роботи. Наприклад, функцію цифрової діагностики, Dying Gasp і т.п. Також підтверджена сумісність з обладнанням сторонніх брендів.

 

ОСОБЛИВОСТІ Абонентського терміналу 3K GPON ONU STICK

  • Компактний форм-фактор SFP-модуля
  • Двонаправлені канали передачі даних з асиметричною швидкістю передачі 1,244 Гбіт / с і швидкістю передачі 2,448 Гбіт / с
  • Чутливість приймача: -28dBm
  • Потужність випромінювання лазера: +0.5 .. + 5dBm