+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Модуль оптичний Sofetec SFP+ 10G-LR-1310nm-20LC

Код товару:
Основні характеристики:
• Двохволоконний модуль
• 10G модуль
• Відповідність стандартам Bellcore TA-NWT-000983, IEC60825-1, IEEE802.3Z
• Довжина хвилі в 1310 нм
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Модуль оптичний Sofetec SFP+ 10G-LR-1310nm-20LC"
Тип
Двоволоконні
Модулі
SFP+
Швидкість
10 Гбіт/с
Відстань
20 км

Робоча дистанція

20 км

Швидкість передачі даних

10 Гбіт/сек

Тип

SFP+

Тип конектора

Довжина хвилі для передачі даних

1270

Вага

22 грам

Висота

9 мм

Довжина

57 мм

Ширина

14 мм

Робоча температура

0°C ~ 70°C

Температура зберігання

−40°C ~ 85°C

Огляд Модуля оптичного Sofetec SFP+ 10G-LR-1310nm-20LC

Модуль оптичний Sofetec SFP + 10G-LR-1310nm-20LC - двоволоконний 10G модуль.
"SFP +" - є багатоцільовим оптичним модулем, зі швидкістю передачі даних в 10 Гбіт/сек і довжиною хвилі в 1310 нм.
Даний модуль SFP + прекрасно підійде для передачі і зберігання даних (SAN/NAS) додатків, які засновані на відповідності стандартів Bellcore TA-NWT-000983, IEC60825-1, IEEE802.3Z.