+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Медіаконвертор Sofetec SF 102-1002/20

Код товару:
Основні характеристики:
• Підтримка стандартів - IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100/1000Base-TX, 1000Base-FX
• Швидкість передачі даних - TP: 10/100/1000 Мбіт/с; FX: 1000 Мбіт/с
• * Індикація - PWR, FX LINK/ACT, FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
• Розміри: 71x97x26 мм (ШхДхВ)
• * Вага: 0.2 кг без блоку живлення
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Медіаконвертор Sofetec SF 102-1002/20"
Швидкість
До 1 Гбіт/с
Тип
Некерований
Кількість мідних портів
1
Оптичні роз'єми
SC
Дистанції оптичних інтерфейсів SC
До 20 км
Кількість оптичних роз'ємів
1
Тип живлення
DC

  Підтримка стандартів

  IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100/1000Base-TX, 1000Base-FX

  Роз'єми

  Один RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair, EIA568

  Один оптичний роз'єм SC з довжиною хвилі:

  • Sofetec SF 1002/20: Tx-1550nm, Rx-1310nm;

  Швидкість передачі даних

TP: 10/100/1000 Мбіт/с; FX: 1000 Мбіт/с

  Підтримка режиму Duplex

  • Порт TP (вита пара) - Автоматичний вибір режиму Full або half-duplex
  • Порт FX (оптика) - Автоматичний вибір (Full або half-duplex)

  Індикація   

PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL

  Специфікація

  • Протокол: IEEE 802.3 u, 1000Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-TX
  • Розміри: 71 x 97 x 26 мм (Ш x Д x В)
  • Вага: 0.2 кг без блоку живлення
  • Живлення: Зовнішній джерело живлення постійного (5Вольт, 2A

  максимум)
  • Вита пара: RJ45, категорії 5 (EIA/TIA 568)
  • Оптика: Один SC; WDM
  • Кабель одномод (SM): 9/125 m
  • Підтримувані відстані:
  • Вита пара 100 метрів
  • Кабель одномод (SM) - до 20 км
  • Режими роботи портів:

TP: Half and Full Duplex, auto-negotiation;

FX: Half and Full Duplex via DIP switch

  • Температура: Від 0 до +70 градусів C
  • Вологість: 5-90% (без утворення конденсату)

Огляд Медіаконвертера Sofetec SF 101-1002/20

Медіаконвертер Sofetec SF 102-1002/20 використовує технології Gigabit Ethernet 1000Base-FX (оптоволокно) та 10/100/1000Base-TX для перетворення середовища. Підтримують вибір режимів роботи half-duplex (напів дуплекс) і full-duplex (повний дуплекс). Медіаконвертер автоматично налаштовується на найшвидший режим роботи, підтримуваний підключеним до нього устаткуванням пов'язаним з портом UTP.

У розглянутому пристрої підтримуються стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100/1000Base-TX, 1000Base-FX. Медіаконвертер має один RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair, EIA568, 1 оптичний роз'єм SC з довжиною хвилі: Sofetec SF 1002/20: Tx-1550nm, Rx-1310nm. Швидкість передачі даних складає TP: 10/100/1000 Мбіт/с; FX: 1000 Мбіт/с.
Оптичний порт (SC) медіаконвертера працює на довжині хвилі 1550/1310 нанометрів з технологією мультиплексування з поділом довжини хвилі (WDM).