+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Патчкорд зовнішній FTTH/ADSS SC-SC 50 м

Код товару:
Немає в наявності
Основні характеристики:
• Довжина 50 м
• Силовий елемент FRP
• Тип волокна - SM: 9 / 125G.657A
• Тип оболонки - LSZH
• Діелектрик
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Патчкорд зовнішній FTTH/ADSS SC-SC 50 м"

Силовий елемент

FRP

Тип волокна

SM: 9/125G.657A

Зовнішній діаметр, мм

2.0/3.0

Максимальні внесені втрати, дБ/км

≤0.3dB

Зворотні втрати, дБ

≥50

Макс. радіус вигину, мм

15хD (статичний)

10хD (динамічний)

Макс. зусилля розтягнення, Н

50 (стат.)/30 (динам.)

Тип оболонки

LSZH

Робоча температура, ° С

-40 … +75

Можливі довжини, м

10/25/50/75/100/125/150/175/200

Огляд Патчкорда зовнішнього FTTH/ADSS SC-SC 50 м

Патчкорд зовнішній FTTH/ADSS SC-SC 50 м - комунікаційний шнур (або кабель), який належить до категорії патчкордів спеціального призначення. Може використовуватися для широкого спектра монтажних робіт. Конструкція патчкорду підійде і для зовнішнього використання, в умовах можливих високих механічних навантажень. Також може використовуватися всередині будівель, в умовах необхідності наявності LSZH оболонки. До помітних особливостей розглянутого патчкорду слід віднести оптоволокно, яке стійке до невеликих радіусів вигинів, а також діелектрична силова складова (FRP).

Переваги Патчкорда зовнішнього FTTH/ADSS SC-SC 50 м

Розглянутий патчкорд досить простий у використанні. За рахунок того, що даний оптичний елемент буває різної готової довжини, лінійній бригаді для виконання необхідних монтажних робіт не буде потрібно брати з собою цілі кабельні бухти. Такий патчкорд - це вже готове рішення. Істотно знижується ризик браку в процесі побудови лінії, оскільки застосовується вже готовий кабель необхідного розміру, який пройшов всі необхідні випробування і відповідає необхідним технічним характеристикам. Також є можливість забезпечення сигналу клієнту за допомогою патчкорду, в такому випадку немає необхідності в залученні зварювального апарату або рефлектометра. Простота при розрахунку кількості необхідних матеріалів, оскільки такі патчкорди бувають різної довжини, отже спрощується підрахунок метражу використаного кабелю.

Особливості Патчкорда зовнішнього FTTH/ADSS SC-SC 50 м

• Мінімальний рівень втрат при зворотних відображеннях
• Абсолютна замінність і хороший рівень відтворюваності
• Низькі вносимі втрати
• Стабільність роботи при високих температурних показниках
• Замкове кріплення роз'ємів