+38 (067) 355-53-23

+38 (073) 355-53-23

+38 (095) 355-53-23

+38 (044) 355-53-23

Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104GR, 4GE+WiFi

Код товару:
Немає в наявності
Основні характеристики:
1 EPON optical interface
Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Antenna gain 2*5dBi
  • ХАРАКТЕРИСТИКИ
  • ОПИС
  • СУПУТНІ ТОВАРИ
  • ЗАВАНТАЖЕННЯ
  • АНАЛОГИ
Технічні характеристики "Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104GR, 4GE+WiFi"
Тип ONU
EPON (GEPON)
Швидкість LAN
1G
Кількість LAN портів
4 LAN порти
Додаткові функції
Wi-Fi
Router or bridgePON Interface 1 EPON optical interface
Meet 1000BASE-PX20+ standard
Symmetric 1.25 Gbps upstream/downstream
SC/UPC single-mode fiber
split ratio: 1:64
Transmission distance 20KM
User Ethernet
Interface
4*10/100M or 4*10/100/1000M auto-negotiation
Full/half duplex mode
RJ45 connector
Auto MDI/MDI-X
100m distance
Power Interface An external 12V DC 0.5 A power supply adapter
PON
Optical
Parameter
Wavelength: Tx 1310nm, Rx1490nm
Tx Optical Power: 0~4 dbm
Rx Sensitivity: -27dBm
Saturation Optical Power: -3dBm
Data Transmission
Parameter
PON Throughput: Downstream 980Mbps; Upstream 950Mbps
Ethernet: 100Mbps or 1000Mbps
Packet Loss Ratio: <1*10E-12
latency: <1.5 ms
Бізнес
Capability
Layer 2 wire speed switching
Support VLAN TAG/UNTAG,VLAN conversion
Support Port-based speed limitation
Support Priority classification
Support storm control of broadcast
Support loop detection
Network
Management
Support IEEE802.3 QAM, ONU can be remotely managed by OLT
Support Remote management through SNMP and Telnet
Local management
Management
Function
Status monitor, Configuration management, Alarm management,
Log management
Power <7.5 W, 12V/1A power supply adapter
Physical
Specifications
130mm(L) x 110mm(W) x 24mm (H), 0.18 kg
Environmental
Specifications
Operating temperature: 0 to 50ºC
Storage temperature: -40 to 85ºC
Operating humidity: 10% to 90%(Non-condensing)
Storage humidity: 10% to 90%(Non-condensing)

WI FI

Performance

parameters

Operating Mode Router or bridge
Antenna gain 2*5dBi
Throughput IEEE 802.11 b: 11Mbps
IEEE 802.11 g: 54 Mbps
IEEE 802.11 n: 300Mbps
Frequency 2.412 ~ 2.472 GHz
Джерело 13*Channel
Modulation DSSS , CCK and OFDM
Coding BPSK, QPSK, 16QAM and 64QAM
RF receive sensitivity 802.11 b:
-83dBm @ 1 Mbps; -80dBm @ 2 Mbps;
-79dBm @ 5.5 Mbps; -76dBm @ 11 Mbps
802.11 g:
-85dBm @ 6 Mbps; -84dBm @ 9 Mbps;
-82dBm @ 12 Mbps; -80dBm @ 18 Mbps;
-77dBm @ 24 Mbps; -73dBm @ 36 Mbps;
-69dBm @ 48 Mbps; -68dBm @ 54 Mbps
802.11 n 20MHz:
-74dBm @ 65 Mbps;
-70dBm @ 130 Mbps;
802.11 n 40MHz:
-70dBm @ 135 Mbps;
-67dBm @ 300 Mbps;
RF output lever 802.11 b:
17 ±0.5 dBm @11Mbps
802.11 g:
15 ±0.5 dBm @ 54 Mbps; 16 ±0.5 dBm @ 48 Mbps;
17 ± 1dBm @ 6 ~ 36 Mbps
802.11 n 20MHz:
14 ± 0.5 dBm @ 130 Mbps; 15 ± 0.5 dBm @ 78 Mbps;
18 ± 0.5 dBm @ 6.5 Mbps
802.11 n 40MHz:
14 ± 0.5 dBm @ 300 Mbps; 15 ± 0.5 dBm @ 162 Mbps;
18 ± 0.5 dBm @ 13.5 Mbps
Encryption Mode 802.11 i security: WEP-64/128, TKIP (WPA-PSK) and AES
(WPA2-PSK)

огляд Абонентського терміналу GEPON ONU 3K E104GR 4GE+WiFi

Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104GR, 4GE+WiFi є одним з елементів оптичних мереж EPON для задоволення потреб мережі широкосмугового доступу. Спільно з EPON OLT використовуються для побудови пасивних оптичних мереж доступу за схемою point-multipoint. Таким чином, використовуючи всього одне волокно можна підключити до 64 абонентських терміналів рознесених на місцевості, що в разі підключення за традиційною схемою Ethernet зайняло б набагато більше волокон.

Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104GR, 4GE+WiFi повністю відповідає стандарту IEE802.3ah і стандарту CTC3.0. Має хорошу сумісність зі сторонніми OLT, підтримує швидкість передачі 1 Гбіт/с і надає користувачам широкі можливості пріоритезації QOS, гнучкий розподіл смуги пропускання послуг Ethernet.
Абонентський термінал GEPON ONU 3K E104GR, 4GE+WiFi має вбудований бездротовий модуль до стандартів 802.11 n/b/g, має дві зовнішні антени з високим коефіцієнтом посилення, швидкість бездротової передачі до 300 Мбіт/с. Термінал володіє високими технічними характеристиками.
Корпус пристрою виконаний в простому і зручному дизайні з високоякісного матеріалу, стійкого до ударів і температурних змін.

особливості Абонентського терміналу GEPON ONU 3K E104GR 4GE+WiFi

  • Підтримка обмеження швидкості на порту та управління пропускною спроможністю
  • Відповідність стандарту IEEE802.3ah, 802.11 n/b/g
  • Відстань передачі до 20 км
  • Підтримка шифрування даних, групове мовлення, поділ портів, VLAN
  • Підтримка динамічного розподілу пропускної здатності (DBA)
  • Підтримка автоматичного виявлення ONU/виявлення зв'язку/видалене оновлення програмного забезпечення
  • Підтримує режим конфігурації порту VLAN
  • Підтримка функції аварійного відключення живлення
  • Підтримка функції штормового опору
  • Підтримка управління потоком
  • Підтримка ACL і SNMP для гнучкого конфігурування фільтра пакетів даних
  • Підтримка онлайн-оновлення програмного забезпечення
  • Управління мережею за допомогою зручної EMS системи на основі SNMP

 

 

 

Indicator Description
LAN1-4 LAN Port status On: Ethernet connection is normal;
Blinking: Data is being transmitted
through the Ethernet port;
Off: Ethernet connection is not set up;
LOS EPON optical signals On: Optical power lower than receiver
sensitivity;
Off: Optical in normal
PON ONU Register On: Success to register to OLT
Blinking: In process of registering to OLT;
Off: In process of registering to OLT;
WIFI WIFI Blinking:Data is being transmitted
On:Wi-Fi function Open
Off:Wi-Fi function Close
PWR Power status On: The ONU is power on;
Off: The ONU is Power off;